Nápověda a jak INFLU.cz funguje

Zde naleznete vše důležité ohledně tohoto projektu.

Jak INFLU vlastně funguje?

INFLU je nový portál, pomocí kterého se můžeš s ostatními podělit o produkty, které používáš a díky tomu si vytvořit nový zdroj příjmu.

Stává se ti někdy, že se tě lidé ptají, jaké produkty používáš? Ať už je to z oblasti foto, video, fitness, cestování, vaření, móda, kosmetika či cokoliv dalšího, co děláš nebo o čem tvoříš obsah na internetu.

Na stránce INFLU.cz si můžeš vytvořit set (seznam) produktů, které používáš. Vedle každého produktu ve tvém setu je tlačítko pro zobrazení ceny.

Dále máš možnost vytvořit si odkaz na jakýkoliv produkt a ten zaslat / sdílet lidem.

Sety tvých produktů či odkazy na jednotlivé produkty pak můžeš nasdílet se svými followery. Můžeš je nasdílet na tvůj Facebook, Instagram, blog, pod YouTube video nebo je poslat někomu do zprávy.

Pokud někdo na toto tlačítko klikne, dostane se na portál Heureka.cz. Při následném prokliku do eshopu dostáváš finanční odměnu. Při nákupu skrze Heureka košík navíc dostaneš provizi z prodejní ceny.

Vyplácení peněz

Své výdělky uvidíš na tvém Heureka účtu a peníze ti jednou měsíčně přijdou na bankovní účet.

No a co z toho máme my?

Každý 5. proklik přes tvoje sety nebo odkazy jde na náš Heureka účet a tím monetizujeme celý projekt. Momentálně jsme 3 a INFLU vyvíjíme již několik měsíců. Rozhodně nejsme u konce a usilovně pracujeme na dalším vývoji. Abychom tebe a celý projekt zviditelnili a podpořili, tak za vámi ifnluencery jezdíme a tvoříme videa, články, podcasty, které pak i propagujeme.

Chci se zapojit a na INFLU přidat svůj set

V tom případě klikni na tento odkaz a vyplň formulář, který se nachází dole. Budeme se těšit!

Napojení na Heureka.cz

Není to povinné, ale pokud chceš s INFLU vydělávat peníze, bude potřeba propojit tvůj účet s Heurekou. Jak na to? Postupuj podle návodu zde.

Jak INFLU využít na maximum?

Základem je mít vytvořený set a připojit popisek k jednotlivým produktům, kde se podělíš o svoji zkušenost a proč produkt používáš. K setu a produktům můžeš nahrát vlastní fotky. Tvoje sety uvidí lidé, kteří navštíví stránku INFLU.cz

Sety a odkazy na jednotlivé produkty můžeš také aktivně propagovat. Jak? Stačí vložit odkaz pod svá YouTube videa, do Instagram bio, Instagram stories jako swipe-up odkaz. Nebo třeba do článků na blogu, příspěvků na Facebooku či do soukromé zprávy, když ti někdo položí dotaz ohledně výbavy. Možností je mnoho, fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Další možností zviditelnění je, že s tebou natočíme video + podcast rozhovor a napíšeme o tom článek. Pokud chceš být hostem v dalším dílu INFLU show, napiš nám.

Kolik ti INFLU vydělá?

Opravdu záleží na tom, kolik lidí zaujmeš svým setem. Připravili jsme krátké video s jedním z prvních lidí, kteří INFLU vyzkoušeli. Ve zkratce: 1000 přátel na FB, 1x nasdíleno na zeď, výdělek 100 Kč do druhého dne - alespoň takové zkušenosti má Honza alias Yan se svým setem.

Tak na co ještě čekáš? Zapoj se na INFLU už dnes!

Máš nějaký dotaz? Napiš nám a rádi ti pomůžeme.