Street workout set (ty nej pomůcky ke cvičení s vlastní vahou)

Veškeré vybavení, které používám při cvičení s vlastní vahou doma i na cestách. Cvič kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv! Bez výmluv, limitů, na cestě za svou vizí! #mojevize

THORN+fit Gymnastické kruhy

Dřevěné gymnastické kruhy nabízejí atletům pocitově mnohem příjemnější úchop, díky přirozené textuře dřeva a taky jsou pocitově mnohem lehčí než plastové a ocelové kruhy.

THORN+FIT Medium Odporová guma 45,35 kg

Odporová guma Thorn+Fit Medium, odpor 100lb (45kg), délka 208cm, materiál 100% latex.

ThornFit SUPERBAND Mini 50

Odporové gumy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního latexu, který i při opakovaném použití drží svůj tvar a zachovává si své vlastnosti.

Singing Rock Magnum tekuté v tubě

Magnum je speciálně vytvořené magnézium pro všechny lezecké aktivity jako jsou sportovní lezení na umělých stěnách, skalky, bouldering.  Dobře absorbuje pot a vlhkost. Vytváří...

Rogue Rogue Dip Belt

As seen in competition at the CrossFit Games, the Rogue Dip Belt is a key tool used to train gymnastics strength through a full range of motion.

THORN+FIT Monster Odporová guma 79,36 kg

Odporová guma thornfit superband monster je opravdové monstrum mezi gumami na cvičení, šířka i odpor 79 kg nemá obdoby a určuje gumu pro náročné tréninky zaměřené na sílu.

ThornFit Superband mini 13.5 kg

Odporová guma na cvičení 13,5 kg (SUPERMINI 208 x 1,3 x 0,45 cm).

Bushido DBX zátěžová vesta 1-40 kg

Zátěžová vesta DBX BUSHIDO nachází uplatnění při běhu, cvičení s vlastní hmotností i dalších sportech. Parametry: - Materiál: extrémně odolná Codura, patentována v USA...

Sdílej tento set

Komentáře k tomuto setu

Nikdo zatím nepřidal komentář či dotaz k tomuto setu. Buď první!

Přidat komentář

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

MojeVize

MojeVize

Jsem certifikovaný trenér fitness, lektor Qigongu a student oboru Psychologie na FF UK. Jako trenér vyučuje základům kalisteniky, kulturistiky, silové gymnastiky a různorodému vědomému pohybu.