Výbava Youtubera

Můj set, který používám jako youtuber! K tvorbě videí nepotřebujete tu nejdražší techniku, abyste měli špičkovou kvalitu! Musíte také zapracovat na porstředí, zvuku a světle!

Sony Alpha ILCE-5000

Sony Alpha 5000 je cenově dostupný, umí HD video, dělá super fotky, hlavně má výklopný display a je to kompakt, takže při vlogování mě neupadne ruka bolestí.

Nafukovací panna

Pokud potřebujete do videa dostat slečnu a vaše přítelkyně není poblíž, nafukovací panna to jistí! Vhodná i pro youtuberky, které nemají moc kamarádek!

Zoom APH-1

Nejlepší varianta, jak mít za nízkou cenu kvalitní zvuk! Vhodný nejen do studia le i do terénu na rozhovory.

Méďa Ted

Potřebuješ svoje video na YouTube oživit a nikdo z kamarádů s tebou nechce točit? Ideální je, pořídit si nějakeho maskota a tvořit videa s ním :-) Osobně doporučuji medvěda z filmu Ted!

Velbon EX-430

Žádny youtuber se neobejde bez pořádného stativu! Používám několik let a musím říci, že je to pořádnej držák!

Pinnacle Studio 22

Pro náročného střihače, kterému už Movie Maker nestačí!

SAMSON G TRACK

Pro ostřejší zvuk používám tento usb mikrofon Samson Gtrack! Je super, že nemusíte investovat do drahé zvukové karty a dosáhnete studiové kvality zvuku.

Tripod Gorilla Pod

Na takovéto vlogování v terénu, když nechcete tahat obří stativ.

fotografické pozadí JYC 1,6 x 5 m - bílá 1,6x5WH

Není to nutnost, ale když chceš být větší profesionál, vyplatí se investice do fotografického pozadí. Kdo tě bude brát vážne, když za sebou budeš mít svůj pokojíček?

Držáky s trny pro zavěšení 1 role pozadí na stativ

Pro ty, co to s youtuberstvím nebo focením myslí vážně. Už nemusíš otravovat své dva kamarády aby ti podrželi plátno, stačí pořídit tento chytrý držák na zeď!

Softbox 50x70cm s držákem žárovky

Bez světla to nejde! Ať už se natáčíš v pokojíčku nebo využíváš fotografické pozadí, lepší kvalitu obrazu vždy získáš s dobrým softboxem!

Sdílej tento set

Komentáře k tomuto setu

Nikdo zatím nepřidal komentář či dotaz k tomuto setu. Buď první!

Přidat komentář

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Johnny Valda

Johnny Valda

Občas kontroverzní, většinou v pohodě youtuber! V průběhu kariéry jsem si vyzkoušel moderování vlastního pořadu na Óčko TV a int. televizi Playtvak.cz. Momentálně se věnuji DJingu a hudební produkci.