DJ vybavení

Vše co potřebuješ do začátku, pokud se chystáš na dráhu DJ nebo hudebního producenta!

Sennheiser HD 25 SP

Sluchátka jsou základ! Sennheisery jsou jako tank, prostě nerozbitná a když ti náhodou něco odejde, dá se to za pár korun vyměnit! Tyhle sluchátka je volba na celý život. Navíc je používa většina djs! Mají skvělý zvuk a dají se použít i na hudební produkci! Ze začátku jsem spoléhal na levnější Pioneer hdj-500 ale pokud to myslíš vážně, je lepší zainvestovat hned a pořídit nejpoužívanější sluchátka co existují!

Pioneer DJ DDJ-SR2

Konzole na které jsem začínal! Pro začátečníky úplně super! Cenově dostupná a navíc má i vstup na mikrofon! Víte, já jsem občas ukecanej, takže se mi to hodí. Osobně používam, když potřebuji odehrát menší akci a nechci sebou tahat vybavení za statisíce :-)

Sennheiser E845

Jak jsem zmiňoval u midi-kontroleru, důležité je mít vstup na mikrofon a hlavně ten mikrofon! Rad komunikuji s davem, takže tenhle kousek ke konzoli nesmí chybět! Využívám i při živých live-streamech.

Sdílej tento set

Komentáře k tomuto setu

Nikdo zatím nepřidal komentář či dotaz k tomuto setu. Buď první!

Přidat komentář

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Johnny Valda

Johnny Valda

Občas kontroverzní, většinou v pohodě youtuber! V průběhu kariéry jsem si vyzkoušel moderování vlastního pořadu na Óčko TV a int. televizi Playtvak.cz. Momentálně se věnuji DJingu a hudební produkci.