Dnešním dnem oficiálně spouštíme projekt INFLU.cz

Na český a slovenský trh přichází nástroj, který jsme tu jistě postrádali. Pomocí něj se budeme snažit podpořit influencery a všechny ostatní v tom, co dělají. Kdo za tím vším stojí? O co se vlastně jedná?

Jsme tři dobří kamarádi, Jindra, Petr, Jirka a rádi bychom Vám představili náš nový projekt, na kterém jsme posledních několik měsíců pracovali.

Fotografie Dnešním dnem oficiálně spouštíme projekt INFLU.cz

Chtěli jsme vytvořit něco, co na českém a slovenském trhu chybí. Nástroj, který podpoří influencery a další tvůrce v tom, co dělají.

Co je to INFLU?

INFLU je stránka, kde se s vámi influenceři, profesionálové ve svých oborech a další zajímaví lidé mohou podělit o svoje znalosti, zkušenosti, tipy a rady ze své praxe a to, jaké produkty sami používají.

Zajímá vás, čím natáčí vaši oblíbení vlogeři? Chcete se stát profesionálním fotografem a nevíte, který fotoaparát vybrat? Rádi byste věděli, jaké vybavení si balí na cestu digitální nomádi a cestovatelé? Nebo byste jednoduše chtěli posbírat tipy z oblasti jídla, kávy, fitness a dalšího? K tomu všemu poslouží právě INFLU. Více se můžete dočíst zde (jak to vlastně funguje).

Zároveň chceme vytvořit komunitu, která bude mít pozitivní dopad na okolí, bude inspirovat, nabídne praktické rady a posune ostatní o kousek dál.

Tvoříme a připravujeme vlastní video rozhovory, podcasty a články. Máte se rozhodně na co těšit :)  

Zde pro nás práce ale nekončí. Tak jak vidíte INFLU dnes, pravděpodobně neuvidíte zítra. Usilovně dále celý projekt vyvíjíme a posouváme dál.

Budeme rádi, když u toho budete od začátku s námi!

Máte jakékoliv připomínky, tipy, rady nebo nápad k projektu INFLU? Napište nám, rádi uslyšíme váš názor.

V týmu jsme zatím tři, ale určitě se budeme rozšiřovat. Pokud si myslíš, že můžeš našemu projektu nějak pomoci, rozhodně nám napiš!

Jsi influencer?

A chceš se zapojit do našeho projektu INFLU? Klikni na tento odkaz.

 

Děkujeme za přízeň a u dalšího článku, videa či podcastu AHOJ.

Váš INFLU team

Jindra, Petr a Jirka

Sdílej tento článek

Komentáře k tomuto článku

Zatím nikdo nepřidal komentář či dotaz k tomuto článku. Buďte první!

Přidat komentář

Komentář může přidat jen přihlášený uživatel.

Informace o článku

jindraku
19.08.2018
Články